Partner

 

 

 

statuetka

 

 

EskaOkna ist einer der führenden Hersteller von Fenster und Türen aus Aluminium und Holz

Dank innovativer Technologie liefert es Fenster und Türen von höchster Qualität

Lesen Sie bitte unser Angebot

Setzen Sie sich bitte in Verbindung mit uns
+48 41 311 45 04
biuro@eskaokna.pl

Okna Eska Line Premium zorientowane są na stale zmieniające się wymagania energooszczędności, wymagania i zapotrzebowanie klientów. Energooszczędność okien, najwyższa  jakość wykonania to filozofia firmy Eska Okna. Okna Eska Line Premium to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz rozwiązań w zakresie najwyższej energooszczędności. W praktyce oznacza to bardzo duże oszczędności na ogrzewaniu (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego. Możliwe do zastosowania w oknach Eska LINE Premium szklenia o grubości do 56 mm sprawia, że okna energooszczędne stają się doskonałą barierą nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Eska Line Premium to także nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę każdego domu. Okna Eska Line klasy premium gwarantują najwyższy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki.

ESKA OKNA MORAWICA na najnowocześniejszych centrach obróbczych produkuje w szczególności dla klientów zagranicznych stolarkę aluminiową, przeciwpożarową i okna energooszczędne PVC klasy Premium ESKA LINE.

Kapituła Strefy Biznesu Województwa Świętokrzyskiego uznała okna firmy ESKA OKNA z Morawicy jako najpopularniejszy produkt przemysłowy województwa świętokrzyskiego w 2015 roku.

W dniu 03.12.2015 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce  odbyła się gala wręczenia nagród NASZE DOBRE ŚWIĘTOKRZYSKIE, gdzie nagrodę najpopularniejszy produkt przemysłowy województwa świętokrzyskiego w 2015 roku odebrała właściciel firmy ESKA OKNA MORAWICA Ewa Sierzputowska.

Po ceremonii wręczenia nagród  odbyła się prezentacja produktów ESKA OKNA z Morawicy.

Jest to uznanie  kapituły a w szczególności klientów za bardzo dobrą jakość  produkowanych okien oraz innowacyjność firmy w zakresie produktów o wysokiej energooszczędności . Okna  firmy ESKA z Morawicy  cieszą się bardzo dużym uznaniem klientów   w Australii , Stanach Zjednoczonych i całej Europie a przede wszystkim u klientów z województwa świętokrzyskiego.

Nagroda ta to mobilizacja naszej firmy do wdrażania nowych rozwiązań stolarki okiennej w zakresie energooszczędności  mówi   dyrektor handlowy firmy  Wojciech Sierzputowski.

www.eskaokna.com

 

ESKA OKNA
ul. Górnicza 4B
26-026 Morawica
POLSKA

+48 41 311 45 04
+48 41 311 40 84
+48 510 105 075

biuro@eskaokna.pl